حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳ 14 ذو الحجة 1445 Thursday, 20 June , 2024 ساعت ×
تقدیر نامه
۰۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۲
شناسه : 3069
بازدید 91
3

( تقدیر نامه ) برادر فرهیخته جناب آقای حمزه صفری برادر فرهیخته جناب آقای علی اکبر قبادی برادر فرهیخته جناب آقای محمد رضا شعبانیان برادر فرهیخته جناب آقای شعبان خسروی فر برادر فرهیخته جناب آقای دکتر حامد احمدزاده خواهر گرامی سرکار خانم نرگس عمرانی « مَن لَم یَشکُرِالمَخلوقَ، لَم یَشکُرِ الخالقَ » توفیق خدمت به […]

ارسال توسط :
پ
پ

( تقدیر نامه )

🌸
✅

برادر فرهیخته جناب آقای حمزه صفری

✅

برادر فرهیخته جناب آقای علی اکبر قبادی

✅

برادر فرهیخته جناب آقای محمد رضا شعبانیان

✅

برادر فرهیخته جناب آقای شعبان خسروی فر

✅

برادر فرهیخته جناب آقای دکتر حامد احمدزاده

✅

خواهر گرامی سرکار خانم نرگس عمرانی

« مَن لَم یَشکُرِالمَخلوقَ، لَم یَشکُرِ الخالقَ » توفیق خدمت به نیکو‌ترین و شایسته‌ترین مردم در نظام اسلامی، فرصت گران‌بها و پر‌افتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم، موجبات رضایت پرودگار متعال را درپی خواهد داشت و به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلند خواهند بود که بتوانند به خوبی از این فرصت مسئولیت در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و موثر به مردم نهایت استفاده را ببرند. قطعا کار برای رضای خداوند بدون اجر و پاداش نخواهد ماند.

بسی شایسته است به پاس زحمات مستمر و فعال حضرتعالی در کسوت نمایندگی شهرستانی در حوزه فعالیت خود، در کانون داوری حقوقی استان مازندران، صمیمانه سپاسگزاری کنم. از ذات اقدس احدیت دوام عزت و سلامت، تداوم حضور شما را در همراهی و همدلی با نمایندگان جدید کانون و توفیق روز افزون اعزه گرامی را خواستارم.

انشالله خداوند متعال گام‌های بعدی تان را نیز قرین پویایی و پایایی بدار‌د.

با تجدید احترام لیلا ملائی زاده رئیس کانون داوری حقوقی استان مازندران

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.